sarkan_online_CZ

NÁŠ PROJEKT CHCI VĚDĚT! BUDE PŘEDSTAVEN NA FÓRU V MALMÖ

Náš připravovaný projekt animovaného televizního seriálu Chci vědět! byl vybrán na prestižní koprodukční fórum m:brane, které se bude konat v březnu ve švédském Malmö.

m:brane je jedinečné místo setkávání zaměřené výhradně na projekty pro mladé publikum ve věku 3-18 let. Kino, televize, dokumenty, interaktivní, VR, imerzivní vyprávění. m:brane je B2B platforma pro vizionářské producenty, finančníky, nákupčí, distributory, obchodní zástupce a řadu pozorovatelů, kteří mají možnost exkluzivně nahlédnout do kreativních a vysoce inovativních projektů v rané fázi realizace.

Více než 200 odborníků z více než 20 zemí se na tři dny setká v pracovní a přátelské atmosféře v Malmö.

m:brane je jedinečná mezinárodní platforma zaměřená výhradně na projekty pro mladé publikum, které hledají financování a partnerství. Fórum, které se každoročně koná ve švédském Malmö, představuje širokou škálu nezávislého obsahu od dokumentárních, interaktivních, webových, aplikačních a hraných filmů pro kina až po televizní a 360stupňové pohlcující vyprávění zaměřené na mladé publikum ve věku 3-18 let.

m:brane se snaží být inkubátorem vývoje, experimentů a příležitostí pro síť pokrokových producentů a rozhodovacích orgánů, které účinně uvádějí do života inovativní umělecký obsah pro sofistikované, inteligentní a chápavé mladé publikum.

Úplný seznam vybraných projektů naleznete zde.