Slide2

TRAILER K NOVÉMU FILMU MAZEL A TAJEMSTVÍ LESA

Kouzelné bytosti našich lesů v prvních záběrech. Rodinný film Mazel a tajemství lesa jde do kin 8. července

Přesně na Den dětí zveřejňujeme oficiální upoutávku k našemu rodinnému filmu Mazel a tajemství lesa. Vedle lidských hrdinů se zde v prvních záběrech představují i kouzelné lesní bytosti, které ožívají, když se nedíváme. Premiéra prázdninového dobrodružství z letního tábora bude 8. července 2021.

Hlavní dětské postavy hrají Sebastian Pöthe a Josefína Krycnerová, v rolích dospělých se jako vedoucí a rodiče objeví Vasil Fridrich, Aleš Petráš, Kristýna Boková nebo Ester Geislerová. „Mazel je letní film s prázdninovou atmosférou. Na natáčení jsme měli svůj vlastní opravdový tábor a všichni jsme velmi brzy přestali vnímat rozdíly mezi natáčením a hrou, mezi skutečnými vedoucími a těmi hereckými, takže jsme pak vlastně točili jeden opravdový oddíl,“ říká režisér Petr Oukropec.

Vedle opravdové atmosféry letního tábora jsou pro snímek důležité lesní bytosti, které ovlivní osud celého tábora. „Někteří z nich jsou veselí a jiní možná i nebezpeční. Mějte na paměti, že pokud v lese zakopnete o kořen nebo na vás spadne šiška, není to náhoda a není to ani hravá veverka. Jsou to oni a ukazují, kdo je v lese doma,“ vypráví Petr Oukropec, který dal coby uznávaný producent vzniknout řadě ceněných českých filmů posledních pětadvaceti let a jako režisér natočil snímky Modrý tygr a Ani ve snu!.

Na trailer filmu se můžete podívat tady.